Mokrá Hora – údolí Ponávky – Lelekovice – Česká – Pod Sychrovem – Ivanovice – obchodní středisko Globus. Odjezd vlakem v 8:01 h do Brna, návrat v 16:00 h. Vedoucí: L. Stříž
Motorest Skřítek (Sobotín, Rudoltice) – rozc. Hvězda – Rabštejn, zříc. – motorest. Odjezd vlakem v 6:43 h přes Přerov (a Rýmařov), návrat vlakem v 19:58 h.
Informace o trasách na internetu a TIC ve Vyškově. Start i cíl pěších a cyklistických tras v 6:00 – 11:00 h v Nádražní restauraci ČD. Start dětské trasy od 8:30 do 10:45 h na Masarykově náměstí ve Vyškově.